A MAGNUS AIRCRAFT Zrt. ultrakönnyű sportrepülőgépeket gyártó magyar tulajdonú vállalat, jelentős nemzetközi érdekeltségekkel. Pécs mellett található modern gyárunk termelési csapatába munkatársakat keresünk a fenti munkakörbe.

Feladatok:

Repülőgép (műanyag) kompozit alkatrészeinek, gyártó szerszámainak elkészítése
Repülőgép (műanyag) kompozit alkatrészeinek összeszerelése munkautasítás szerint
Technológiai utasítások és szakmai szabályok betartása

Szakmai elvárások:

Kompozitgyártási (szénszálas, üvegszálas) területen szerzett szakmai gyakorlat
Kompozit előállítási technológiák és eljárások (laminálás, vákuuminfúzió, pre-preg stb.) alapos elméleti és gyakorlati ismerete
Kompozitgyártáshoz felhasznált anyagok (gyanták, ragasztók) ismerete
Szerszámkészítő, szabász vagy asztalos végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kiváló munkakörülmények, korrekt kereseti lehetőség
Egy, illetve kettő műszakos munkarend
Innovatív csapat, hightech környezet

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány

Jelentkezéseket (pozíció megjelölésével) a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!

Telefon: 06 30 754 1650

Hirdető: MAGNUS AIRCRAFT Zrt.