Építőpari alapanyag gyártással foglalkozó partnerünk az alábbi pozícióba keres munkatársat a solymárvölgyi téglagyárba:

Lakatos

Napi feladataid között lesznek:

Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
Mechanikus hibák felismerése és elhárítása;
Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;
Elvégzett tevékenységek dokumentációja
A termelési folyamatokban való aktív részvétel.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség (lakatos);
Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat;
Rugalmasság és megbízhatóság;
Jó problémamegoldó készség;
Pályakezdőként is várjuk a jelentkezésed!

Előnyt jelent:

Számítógépes ismeretek

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

Havi bruttó kifizetésed 498 000 – és 614 000,- Ft között fog mozogni, amely tartalmazza az egyéb juttatást (mozgóbér, cafeteria, műszakpótlék);
13. havi fizetés, melyet igény szerint havi lebontásban is kérhetsz;
Munkába járásod gépjárművel 15 Ft/km; vagy a bérleted 100%-t téríti a cég vagy igény esetén szállást is tudnak biztosítani;
Kellemes, jó munkahelyi légkör, ahol a szakmai fejlődésed is támogatni fogják.

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, Solymárvölgy
Munkarend: Fix egyműszakos munkarend vállalása (hétköznap heti 4 nap 5:00-15:00 óra között)

Hirdető: GI Group Hungary Kft.