Sikeres, hazai tulajdonú, folyamatosan fejlődő és növekvő vállalat. A cég tevékenysége két fő csoportból áll: fémszerkezetek, gépalkatrészek, acélszerkezetek, lemezalkatrészek gyártása és szerelése, illetve különböző műtárgyak rekonstrukciós és ipari ivóvíz-szennyvíz hálózathoz tartozó építő-gépészeti-lakatosipari munkálatai. Modern, nem rég épült üzemcsarnokuk Harkányban áll, ide keressük lakatos végzettséggel rendelkező új kollégákat, bejárás támogatást természetesen már próbaidő alatt is nyújtunk.

Feladatok:

Munkadarabok előkészítése gyártáshoz

Alkatrészek méretre vágása, fúrása, egyengetése

A varrat elkészítéséhez szükséges él előkészítése

Hegesztés

Szerkezetek összeállítása

Utómunkálatok elvégzése (tisztítás, csomagolás)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

Középfokú szakirányú végzettség (gép/karosszéria/szerkezet-lakatos)

Műszaki rajzolvasási készség

Terhelhetőség és jó állóképesség, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

Több éves tapasztalat

Targoncavezetői/darukezelői jogosítvány

Amit biztosítunk:

nettó 1300-1400 Ft/óra (havi kb 240.000 Ft)

bejelentett, hosszútávú munkaviszony

éves prémium

teljesítmény alapú bónusz

útiköltség támogatás (próbaidő alatt részben, utána egészben)

munkaruha biztosítása

A munkavégzés helye:

Harkány

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a b8f9e829@hr.viapan.hu címre. Kérdés esetén érdeklődj a 06-20/483-9824-es telefonszámon, kollégánk szívesen válaszol esetleges kérdéseidre.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.