A naponta meghatározott lakatos-, szerkezetlakatos feladatok végrehajtása
A gyártósoron elvégzett feladatok adminisztrálása
Rajzok értelmezése, méretek és mérőlapok megismerése, egyengetési utasítások betartása
Köszörülési, csiszolási, lemezdarabolási munkaműveletek elvégzése
Présgép és daruk szakszerű kezelése

Elvárások / Requirements

Szakmunkás végzettség
Érvényes tűzvédelmi és darukötözői vizsga előny
3 műszakos munkarend vállalása
Szerkezet lakatos végzettség előnyt jelent

Jelentkezéséhez kérjük, önéletrajzot is csatoljon!

Amit nyújtunk / Benefits

Alapbér + 30% délutános és 60% éjszakás műszakpótlék
Tűzvédelmi szakvizsga és darukötözői vizsga megszerzésének támogatása
Ingyenes vállalati buszjáratok a következő településekről: Somoskőújfalu, Salgótarján, Vizslás, Kazár, Mátraterenye, Mátranovák, Szuha, Mátramindszent, Cered, Szederkény Puszta, Istenmezeje, Erdőkövesd, Pétervására, Ivád, Ózd, Bükkszenterzsébet, Tarnalelesz, Bátonyterenye, Dorogháza, Recsk, Mátraderecske, Mátraballa, Homokterenye
Munkavédelmi felszerelés biztosítása
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei