A naponta meghatározott lakatos-, szerkezetlakatos feladatok végrehajtása
A gyártósoron elvégzett feladatok adminisztrálása
Rajzok értelmezése, méretek és mérőlapok megismerése, egyengetési utasítások betartása
Köszörülési, csiszolási, lemezdarabolási munkaműveletek elvégzése
Présgép és daruk szakszerű kezelése

Elvárások / Requirements

Szakmunkás végzettség
Érvényes tűzvédelmi és darukötözői vizsga előny
3 műszakos munkarend vállalása
Szerkezet lakatos végzettség előnyt jelent

Jelentkezéséhez kérjük, önéletrajzot is csatoljon!

Amit nyújtunk / Benefits

Alapbér + 30% délutános és 60% éjszakás műszakpótlék
Tűzvédelmi szakvizsga és darukötözői vizsga megszerzésének támogatása
Ingyenes vállalati buszjáratok a következő településekről: Somoskőújfalu, Salgótarján, Vizslás, Kazár, Mátraterenye, Mátranovák, Szuha, Mátramindszent, Cered, Szederkény Puszta, Istenmezeje, Erdőkövesd, Pétervására, Ivád, Ózd, Bükkszenterzsébet, Tarnalelesz, Bátonyterenye, Dorogháza, Recsk, Mátraderecske, Mátraballa, Homokterenye
Munkavédelmi felszerelés biztosítása
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél

Jelentkezés önéletrajz megküldésével a b.rath@trenkwalder.com e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írják bele, hogy “Lakatos – Mátranovák”.

További információk a +36/20-427-4722 telefonszámon.

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei