Automotive partnercégünk Lámpagyártási technológus pozícióba munkatársat keres.

Feladatok

Lámpagyártási terület gyártási folyamatainak optimalizálása
Műveleti utasítások szakmai felügyelete, igény esetén módosításuk
Gépátállításokban való aktív részvétel
ESD dokumentációk felügyelete, aktualizálása
Termelésben adódó problémák megoldásában való aktív részvétel
Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások

Minimum technikusi végzettség
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny

Felsőfokú végzettség
ESD koordinátori képzettség
Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
Fejlődési lehetőség, képzések, életpályamodell
Versenyképes juttatási csomag
Hűségprémium
Multinacionális munkakörnyezet
Felelősség, kihívást jelentő, érdekes feladatok
Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor szakmai önéletrajzod elküldésével tudsz jelentkezni a pozícióra a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: MENTON Jobs Kft.