fbpx

Ország több pontján lévő barkácsáruházba keresünk

LELTÁROZÁSBAN jártas

munkatársakat 2024.01.08 és 2024.02.20 között

Feladatok:

8-10 órás munkavégzés utazási idő vidéki helyszínekre
A leltározás három lépésből áll:
Számolás (COUNT): Különböző termékek egymástól elszeparálása és megszámolása
PDT-s fellövés: A korábban szortírozott termékek rögzítése PDT-vel
Ellenőrzés: A számolt és rögzített termékek számának összevetése az áruház által rögzített adatokkal Felelős a töltőberendezések gyári üzembe helyezéséért

Amit kínálunk:

Alkalmi munkavállalási lehetőség 2024.01.08.-2024.02.20. között, de más projektjeinken is szívesen látunk előtte/utána!
A 27 napból álló projekt alatt elérhető összesen akár a 650.000 Ft-os bér is, amely a következőkből épül fel: kategória szerinti alapórabér utazási támogatás projekt alapú jelenléti bónusz.
Változó, országos munkavégzési helyszínek (buszos utazás biztosítva, indulási-érkezési helyszín: Budapest IX. ker. Nagyvárad tér közelében).
Utazással töltött idő 22 Ft/km díjon való térítése: A legtöbb vállalható nap száma a 27, mivel lesznek napok, amikor két helyszínre is megyünk. Ha valaki például mind a 27-re el tud jönni, akkor CSAK az utazással tud keresni 164.560 Ft-ot!
Projekt alapú jelenléti bónusz: 20 ledolgozott alkalom esetén visszamenőleg is jár az alapbéren felül 600 Ft/óra bónusz!
HETI KIFIZETÉS! A feltüntetett bérek kerülnek kiutalásra, és a kifizetés minden héten legkésőbb pénteken történik.
Nappali munkavégzés (egy alkalmon ~8-10 órás munkaidővel utazási idővel kell számolni).
Ajánlási bónusz rendszer (keress akár plusz 100.000 Ft-ot ajánlott emberenként)!

Elvárások:

Középfokú végzettség (vagy akár folyamatban lévő tanulmányok, hiszen 18 éven felüli diákok jelentkezését is várjuk!)
Precíz, pontos munkavégzés
Pörgős személyiség
Monotonitástűrő képesség

Munkavégzés helye:

Budapest és vidéki városok ahol az áruház megtalálható

Hirdető: Starjobs Magyarország

Állás részletei