Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Magyar tulajdonú, fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lézergép kezelő
Feladatok:

Lézergép kezelése,
Megmunkáló gép beállítása,
Termékgyártás kis és nagy sorozatban,
Esetleges hibás gépműködés esetén az okok feltárása,
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése.

Elvárások:

Középfokú végzettség (fémipari végzettség előny),
Gépek kezelésében szerzett gyakorlati tapasztalat,
Két műszakos munkarend vállalása,
Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, utazás támogatása,
Igényes, modern munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Mezőkövesd környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.