fbpx

Feladatok:

A vevői kapcsolattartó, termeléstervező, alapanyag tervező csoport irányítása (5-7 fő), munkájának koordinálása:

A munkavállalók felkészítése a feladatok elvégzésére (tervezés, végrehajtás, ellenőrzés, korrekció); a felmerülő képzési igények azonosítása, valamint részvétel ezek kielégítésében.
Célok kijelölése, feladatok kiadása és ellenőrzése; munkavállalók ösztönzése, egyéni és csoportos értékelése; problémák, konfliktusok kezelése.
A vevői igények menedzselése – követve az eladási, működési és termelési tervet:
A teljes ellátási lánc nyomon követése, szükség esetén a vevők elvárt készletszint/ szolgáltatásszint elérésének biztosítása. Biztonsági készletszint figyelemmel kísérése és a minimális/ maximális készletszint elérése esetén az illetékesek figyelmeztetése.
A vevői igények kielégítéséhez szükséges raktárkészletek (alapanyag/ alkatrész) biztosítása:
A raktárkészletek tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően.
A vevői igények megvalósíthatóságának biztosítása; minden vevő esetében a napi készlet ráta felmérése; szükség esetén a szállítási határidő módosításának egyeztetése a vevővel.
Az alapanyagok beérkezésének napi szintű felügyelete a rendelésekhez viszonyítva.
Rendszeres, megbízható, pontos kommunikáció/adatszolgáltatás kialakítása a vevőkkel/beszállítókkal.

Gátló tényezők azonosítása és ezek megoldását szolgáló intézkedési terv készítése:

Vevői, beszállítói vagy belső krízis esetén az értékesítés értesítése, prioritások felállítása a társ szervezetekkel, az akciótervek alakulásának figyelemmel követése.

Kapcsolattartás a termeléssel, a beszerzéssel, a kontrollinggal, a sales osztállyal

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Logisztikai – disztribúció, diszpozíció területén szerzett 3 éves tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
SAP ismeret
People-management skills

A munkáltató ajánlata:

Magán egészségbiztosítás (Medicover)
Employee Assistance Program
Fix 13.havi fizetés
Teljesítménybónusz
Cafeteria
Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő, multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a `Jelentkezem/Jelentkezés` gombon keresztül!

Részletekről érdeklődni Kondor Biankánál lehetséges a +36 20 983 6173 -as telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei