fbpx

Feladatok:

Beérkező anyagok átvétele, beazonosítása, jelölése és elhelyezése a megfelelő raktári lokációra
Raktári mozgások rendszerben történő naprakész és pontos nyilvántartása
Raktárkészlet folyamatos nyomon követése, jelentések készítése
Kiszállítandó anyagok csomagolása és előkészítése a kiszállításra
A kiszállítás megszervezése a szállítmányozó cégekkel
Raktári bizonylatok nyomtatása, kezelése, nyilvántartása
Raktári rend és tisztaság fenntartása, az 5S betartása
Munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása
Raktári hulladékok kezelése, selejtezés, gondoskodás a hulladékok elszállításáról, jelentés a hatóságok felé
Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
Kapcsolattartás a vállalat értékesítési csapatával
Alapanyagok, segédanyagok beszerzése
Külsős szolgáltatók felkutatása, szerződéskötés

Elvárások:

Többéves tapasztalat raktármenedzsment, beszerzés, szállítmányozás terén
Targoncás jogosítvány megléte vagy hajlandóság a megszerzésére
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Kreativitás, önállóság
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Együttműködő képesség és precizitás

A munkáltató ajánlata:

1 műszakos munkavégzés (irodai munkarend)
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
Szakmai továbbképzési lehetőség
Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy zöldmezős beruházás keretein belül induló – elsősorban elektromos kerékpárok, elektromos motorkerékpárok, robotmotorok és vezérlőrendszereik kutatás-fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó – székesfehérvári Partnere megbízásából keres logisztikai területre munkatársat. Kivételes lehetőség, csatlakozz hozzájuk az elsők között és légy egy környezettudatos, innovatív vállalat első európai üzemének egyik kulcsembere!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei