fbpx

Az alábbi feladatok várnak rád:

Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése

Gépek, berendezések beállítása, módosítása, fejlesztése; felmerülő (mechanikus) hibák elhárítása

Időszakos karbantartások elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése

Ehhez szükséged lesz:

Középfokú elektronikai vagy gépész végzettséggel

Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Partnerünk előnyként értékeli:

Megmunkálási és hegesztési ismeretek

Pneumatikai, hidraulikai, mechanikai jártasság

Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete

Alapszintű robotismeret (Fanuc, ABB, Kuka)

Ezért cserébe a következők várnak rád:

Előnyös bérezés megbeszélés szerint

Cafeteria

Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)

Éves bónusz

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Folyamatos fejlődés

Munkavégzéssel kapcsolatos további információk:

halászteleki munkavégzés

4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)

Amennyiben szeretnél csatlakozni Partnerünk karbantartó csapatához, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei