fbpx

Marnevall Zrt.

A Marnevall Zrt. Hajdú-Bihar megye egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalkozása, amely panírozott, gyorsfagyasztott termékek előállításával foglalkozik.

Várjuk műszaki területre munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióra:

Mechanikus karbantartó

Feladatok:

Élelmiszeripari berendezések tervszerű karbantartásának elvégzése illetve váratlan meghibásodások elhárítása.
Termékváltás során adódó gyártósori összeállítások, gépbeállítások elvégzése
Műszaki támogatás a gyártósorok üzemeltetésében
Gépek folyamatos megfelelő, működésének biztosítása
Aktív részvétel estleges műszaki átalakítások, újítások készítésében
Műszaki dokumentációk kezelése
Élelmiszeripari előírások betartása

Foglalkoztatás jellege:

többműszakos (3 műszak);
teljes munkaidő.
Munkavégzés helye: 4030 Debrecen, Diószegi út 7.

Elvárások:

Egészségügyi alkalmasság,
Jó fizikai állóképesség,
Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
Felelősségteljes munkavégzés,
Megbízható személyiség,
Rendszerszemlélet,
Precizitás, pontosság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Középfokú műszaki végzettség
Hegesztési technológiákban való jártasság
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Karbantartás és élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
Modern munkakörnyezet,
Kereseti lehetőség bruttó 400.000 Ft/hó (alapbér+mozgóbér+műszakpótlék)
Összeszokott, jó csapat.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a”Jelentkezem” gombra kattintva fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével.

Hirdető: Marnevall Zrt.