fbpx

Feladatok:

Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének

biztosítása
Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció

kezelése

Elvárások:

Szakirányú végzettség
Karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat előny, de nem

feltétel – akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
3 műszakos munkarend vállalása

A

munkáltató ajánlata:

Hosszú távra szóló

munkalehetőség
Cafetéria már

próbaidő alatt
Versenyképes,

komplex juttatási csomag
Munkába járás

támogatás
Teljesítmény-,

jelenléti, és munkatárs ajánlási bónusz

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti

Tanácsadó Kft. győri autóipari beszállító Partnere megbízásából toboroz.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei