A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
keres
Mechanikus karbantartó
pozícióba kollégát.

Feladatok:

A gyár létesítményeinek és berendezéseinek mechanikus karbantartása (preventív, prediktív), javítása, fejlesztése
A gyár berendezéseihez alkatrészek gyártása és az ellátás biztosítása
A gyár létesítményeihez és berendezéseihez kapcsolódó műszaki rajzok és használati utasítások kezelése
Új létesítmények és azok bővítésével kapcsolatos feladatok támogatása
Szerszámok és jig-ek felügyelete, karbantartása
Munkalapok készítése/töltése, műszakjelentések készítése
Pótalkatrészek felügyelete és készlet kontroll (mechanikus, hidraulikus, pneumatikus)
A munkahely és a berendezések tisztántartása
Közműberendezések üzemeltetése és karbantartása, mérőórák leolvasása
Igény esetén külső vállalkozókkal, szervízekkel való kapcsolattartás, együttműködés

Elvárások:

Gépszerelői, géplakatos, mechatronikai végzettség (középiskola, technikum)
Hidraulikus, pneumatikus rendszerek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
Műszaki dokumentációk értelmezése, használata
Nagyobb gépelemek (motorok, hengerek, tengelyek) karbantartásában, szerelésében szerzett tapasztalat
Többműszakos, folyamatos 12 órás munkarend vállalása
Jó stressztűrés, szabálykövetés
MS Office (SAP) alapfokú ismerete

Előny:

Emelőgépkezelői (targonca, daru, kötözői, kosaras emelő) tanfolyam
Tűzvédelmi szakvizsga
Pneumatika, hidraulika alapok

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés
Cafetéria
Jelenléti bónusz
Bejárási támogatás
Fejlődési lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség
Továbbképzések
Multinacionális környezet, családias hangulat
Induló beruházás, változatos feladatok

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.