Felsőzsolcai autóipari partnerünk keres Metallurgiai technikus munkakörbe kollégát!

Mérési rendszerek és eljárások fejlesztése, karbantartása
Az egyes laboratóriumi tevékenységek (mérés, műszerprogramozás, tesztelés, kalibrálás) eljárásainak meghatározása
Külső mérési szabványoknak és a GKN-specifikus követelményeknek való megfelelés biztosítása
Szükséges vizsgálatok elvégzése, műszerprogramozás, tesztelés vagy kalibrálás a meghatározott eljárásoknak megfelelően
Az anyaggal és/vagy a gyártási folyamattal kapcsolatos problémák azonosítása és kiküszöbölése
Belső és külső jelentések támogatása a termék/folyamat validálásához, anyagjóváhagyáshoz
Mérések elvégzése, auditok támogatása a termék specifikációjának való megfelelés biztosítása érdekében gyártás minden szakaszában
A laboratóriumi fejlesztési tevékenységek folyamatos támogatása a fizikai és/vagy metallurgiai területen

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség (műszaki terület előny)
Műszaki rajzok ismerete és értelmezése
Mérőeszközök használatának ismerete (optikai, kézi, érdességmérő)
Koordinátamérőgépen szerzett tapasztalat előny
MS Office felhasználói ismeretek
Angol nyelv ismerete előny
Jó kommunikációs és kooperációs készség
Kalibrálási és MSA ismeret előny
Többműszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Piacvezető vállalat
Modern munkakörnyezet
Vonzó fizetés és juttatások egy nagy múltú, stabil vállalatnál
Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
Fejlődési és előmeneteli lehetőség
Emberközpontú, támogató vállalati légkör

Hirdető: Randstad Hungary Kft.

Állás részletei