fbpx

Feladatok:

mechanikai, pneumatikus, félautomata és automata gépek, berendezések üzemeltetése;
folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása;
a tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása;
gépek telepítése, installációja, gépek jó állapotának megőrzése;
a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése.

Elvárások:

minimum szakmunkás végettség (mechanikai vagy mechatronikai);
felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
csapatjátékos hozzáállás;
4 műszak vállalása.

Előny:

hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalatod;
gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalatod;
műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasságod.

A munkáltató ajánlata:

alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
professzionális, modern munkakörnyezet;
szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.