fbpx

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése során munkavállalókat keresünk

Minőségellenőr munkakörbe

három műszakos munkavégzésre

Főbb feladatok:

A termékek gyártásközi, illetve végellenőrzése
Az ellenőrzés eredményének dokumentálása
Munkautasítások betartása, feltárt hibák jelzése
Selejt mennyiségének visszaszorítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

8 általános iskolai végzettség

Az Álláshoz tartozó előny:

Minőségellenőri munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
8 órás munkavégzés
Ingyenes melegétkezés a cég telephelyén
Bónusz, prémium
SZÉP kártya
Ingyenes céges buszjárat Nagykálló vonzáskörzete Nyíregyháza és Újfehértó
Bejárási költségtérítés
Bérlet hozzájárulás
Teljesítménytől függő előrejutási lehetőség

A munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: Tecnica Ungheria Kft.