Orvostechnikai eszközöket és reagenseket gyártó multinacionális partnercégünk számára Minőségügyi operátor munkatársakat keresünk Budapest 9. kerületében található üzembe alapvetően nappalos műszakba versenyképes kereseti lehetősséggel. Változatos, érdekes munka előrelépési lehetőségekkel.

Főbb feladataid a következők lesznek:

Orvostechnikai műszerek funkcionális ellenőrzése
Termék-kísérő dokumentáció csomag ellenőrzése
Ellenőrzési tevékenység dokumentálása papíron és elektronikusan
Hibás termékek kezelése, dokumentálása papíron és elektronikusan
Talált hibákról történő visszajelzés az érintett feleknek
Együttműködés a minőségügyi mérnökkel és technikussal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Érettségi / szakközép
Releváns szakmai tapasztalat minőségellenőrzés területén
Jó látás a vizuális hibák megtalálására (pl. sérülések, karcok)
Számítógép alapszintű ismerete – Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
Jó kommunikációs, együttműködési készség
Önálló munkavégzés
Monotonitás-tűrés
Igény esetén túlórák vállalása, esetenként szombaton is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
Versenyképes kereseti lehetőség éves teljesítményalapú bónusszal (egy havi bruttó bér)
Hosszútávú munkalehetőség előrelépési lehetőségekkel
Kultúrált munkakörülmények
Munkavégzés: hétfőtől péntekig, hétvége szabad
Munkába járási támogatás
Budapest 9. kerületben elhelyezkedő munkahely, mely könnyen megközelíthető tömegközlekedési eszközökkel is
Jó hangulat, befogadó környezet

Hirdető: Kangaroo Group Kft