fbpx
A jelentkezés lezárva

CSAPATUNK TOVÁBBI BŐVÍTÉSÉHEZ KERESÜNK  EHS KOORDINÁTOR ASSZISZTENST AZ MTB GROUP ÉPÍTÉSBIZTONSÁGI FELADATOKAT ELLÁTÓ ÜZLETÁGA KERESI ÚJ KOLLÉGÁJÁT, AKI SZAKMAI TAPASZTALATÁVAL, HATÁROZOTTSÁGÁVAL, ANGOL ÉS MAGYAR NYELVEN IS HOZZÁJÁRUL A CÉGÜNK TOVÁBBI SIKEREIHEZ

AMIT RÁD BÍZNÁNK:

Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
munkavédelmi oktatások megtartása, dokumentálása
részvétel a napi, heti EHS auditokon
kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
közreműködés a koordinációs értekezletek levezetésében
munkavédelmi dokumentációk készítése
munka- és kvázi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
egyéb szakmai feladatok

AMIT KÉRÜNK:

munkavédelmi végzettség(akár folyamatban lévő is)
szakmai tapasztalat
angol nyelv használata
elhivatottság a szakma iránt
konfliktuskezelési képesség
rugalmasság
kreatív gondolkodásmód

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
emelőgép ügyintéző végzettség
építőiparral kapcsolatos végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
béren kívüli juttatási csomag (SZÉP kártya – 450.000 Ft/év)
hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Nyíregyháza, Nagykálló

Címkék: , , ,