A Dunakor 2002 Kft. ipari kivitelezőként működik a szegmensben, és széleskörű szolgáltatásokat kínál ügyfeleink számára.

A kivitelezési részlegünk az építőipar, ipari létesítmények, gyárak, gyártó- és összeszerelő csarnokok beruházásaihoz, felújításaihoz kapcsolódik. Ezeken a területeken mára már teljes körű kivitelezést tudunk vállalni, hiszen a folyamatos gép beruházásaink révén Magyarországon technikailag a legjobban „felszerelt” Cégek közé tartozunk. Minden amit lehet letisztítunk magasnyomású vízzel, száraz jéggel, homokszórással és szemcseszórással vagy esetleg csiszolással és felület marással. A letisztított felületre az igényeknek és előírásoknak megfelelően bevonatot „képezünk”. Ezek a megoldások alkalmazhatóak az olajiparban, élelmiszeriparban, víztározó medencék és víztornyok esetében, de működik gabonatárolók, alagutak, hidak, felüljárók, hőcserélők, hűtőtornyok, valamint olajsárral szennyezett beton felületek esetében is.

Feladatok:

Műgyanta padlóbevonatok készítése, felület előkészítése
Csiszolás, anyagelőkészítés
Gépek karbantartása, tisztítása
Munkafolyamatokhoz összepakolás

A különböző munkahelyeken a szakipari munkák végzése és előkészítése

Előnyök:

a nehéz és kiszámíthatatlan gazdasági helyzet ellenére is megtartani piaci előnyünket
munkahely megőrzés
innovációra és fejlesztésre való nyitottság, fejleszteni az üzleti folyamatokat
kollégáink folyamatos képzése
jó munkahelyi kultúra és megfelelő csapatmunka

Elvárások:

Jó kézügyesség és precizitás
Jó kommunikációs készség és csapatmunka
Megbízhatóság és pontosság
Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
Önálló munkavégzés
Nagyfokú terhelhetőség
Változó munkaterületen történő munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

Bejelentett munkaviszony
Kiemelt bérezés
Betanított munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkába járás támogatása
Dolgozói kedvezmények

Hirdető: DUNAKOR 2002 KFT.

Állás részletei