A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Műszaki értékesítő

pozícióba keres munkatársat lemezipari szerszámgépgyártó partnere számára

Feladatok:

A forgalmazott szerszámgépek és kapcsolódó kiegészítő szolgáltatások értékesítése
Új és meglévő ügyfelek rendszeres látogatása, kapcsolattartás, új értékesítési lehetőségek feltérképezése és megvalósítása
Vevők részére értékesítési és műszaki támogatás (műszaki megoldások és projektajánlatok kidolgozása), tanácsadás
Támogató együttműködés a szervizzel és a pénzüggyel a magas szintű vevőelégedettség érdekében
Aktív részvétel helyi és országos rendezvényeken, vevői bemutatók szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

Legalább középfokú releváns műszaki végzettség, a felsőfokú műszaki végzettség/tapasztalat előny
Magabiztos fellépés, proaktív hozzáállás
Nyitottság, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség (hosszú távú üzleti kapcsolatok)
Tárgyalási készség
Rugalmas, kitartó és eredményorientált személyiség
Vevőorientált gondolkodás és kiszolgálás
Kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás műszaki és kereskedelmi területeken
Intenzív utazási hajlandóság, B kat. jogosítvány
Aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban

Előny, de nem feltétel:

Hasonló műszaki értékesítésben (szerszámgépek, CNC berendezések, gyártóberendezések) szerzett tapasztalat
A szerszámgéppiac ismerete, ill. meglévő vevői kapcsolatrendszer
Bombírozás, teríték kiosztás, áthatás vágás, semleges szál, k-faktor fogalmak ismerete

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes alapfizetés + jutalék az eladások után
Mobiltelefon, laptop és személygépkocsi
Professzionális gyártói háttér, magas színvonalú termékválaszték
Változatos, de átlátható szakmai feladatok
Munkavégzést támogató eszközök és környezet
Családbarát munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
Éves bónusz
Külföldi szakmai tréningek a gyártó cégeknél
Szakmai kiállítások látogatása Európában
Nyelvtanulás támogatása

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Nyugat-Magyarország, veszprémi központtal

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, szerszámgépgyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 3311945-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.