Kecskemét környéki, stabil és saját piaci szegmensében (élelmiszeripar) vezető szerepű partnerünk keresi új MŰSZAKVEZETŐ kollegáját hosszútávra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára:

A termelési folyamat koordinálása és a zavartalan termelés biztosítása, szükség esetén beavatkozás

A termelésben dolgozók munkájának felügyelete, irányítása (kb. 15 fő)

Új dolgozók betanítási folyamatának levezénylése

Műszaki, higiéniás előírások, a vállalati szabályzatok betartásának biztosítása

Folyamatos javaslattétel a hatékony működés érdekében

A gyártáshoz szükséges alapanyag, segédanyag, késztermék készlet monitorozása

Anyaghasználat nyomon követése, dokumentációvezetés SAP-ban, műszakváltáskor termelési feladatok átadása – átvétele kollegának

Auditokon, új termék bevezetésében való aktív részvétel

Társosztályokkal való állandó kapcsolattartás, adatszolgáltatás részükre

Riportálás a felettesnek

Ki lehet alkalmas a pozícióra, fő elvárások:

Legalább középfokú (ideálisan) műszaki jellegű végzettség

Minimum 2-3 éves élelmiszeripari műszakvezetői vagy csoportvezetői tapasztalat

MS Office használati szintű ismerete

Határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség, jó stressztűrő képesség, erős vezetői készségek

Előnyt jelentenek az alábbiak:

Élelmiszeripari szakképesítés pl. gépésztechnikus

SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

HACCP, ISO szabványok ismerete

Angol nyelvtudás (legalább alapfokon)

Mit kínál a partnercég mindezért?

Korrekt bérezést, rendszeres béremelést, tapasztalati szint figyelembevételével

Béren kívüli juttatási elemeket (cafeteria)

Emelt összegű műszakpótlékot

Teljes körű élet- és balesetbiztosítást

Hosszú távú munkalehetőséget, képzési és fejlődési lehetőségeket

Stabil, biztos, kiszámítható vállalati működést

Támogató munkahelyi közeget és kollektívát

Kedvezményes termékvásárlási lehetőséget

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.

Állás részletei