fbpx

Elvárások:

Középfokú végzettség

Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben

Három műszakos munkarend vállalása

Műanyag fröccsöntési technológia ismerete előny

Feladatok:

Műszakváltás koordinálása

Gyártási terv, anyagellátás, gépsorok műszaki állapotának ellenőrzése és figyelemmel kísérése

Termékváltások megszervezése

Szerszámcsere, tisztítás, átszerelés elvégzése

Gyártásindítási feladatok

Gyártási adminisztráció elvégzése

Gépkezelők munkájának felügyelete

Gépkezelők gyakorlati oktatása

A munkáltató ajánlata:

Biztos, hosszú távú munkalehetőség saját állományú dolgozóként

Több évtizedes múltú, külföldi anyavállalat

Szakmai fejlődés biztosítása

Egyedi megállapodás szerinti bérezés (jelentkezéshez kérjük, jelölje meg bérigényét)

A munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület (Könnyen megközelíthető az alábbi településekről: Halásztelek, Tököl, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Alsónémedi, Dunavarsány, Délegyháza, Ócsa, Felsőpakony, Diósd, Érd)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. osztrák érdekeltségű ablakgyártó megbízója részére toboroz, akár azonnali kezdési lehetőséggel új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei