A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának 350 fős szakmai csapatába munkatársakat keres a fenti munkakörbe.

Főbb feladatai lesznek:

Az irányítása alá tartozó üzemrész termelői, munkavédelmi feladatainak megszervezése, végrehajtása, ellenőrzése
Műszakok zökkenőmentes átadás-átvételének koordinálása, termelés indítása/leállítása
A szervezeti egységbe tartozó munkatársak szakmai irányítása, szervezeti integrációjának támogatása, munkájának értékelése
A folyamatos termelés biztosítása érdekében gondoskodik a megfelelő anyagellátásról, létszámról, illetve a műszaki-technikai feltételek teljesüléséről
A termelési terv adott időkeretek közötti minőségi és mennyiségi megvalósítása, aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában
A minőség és termelékenység szem előtt a tartása, a gyártás fejlesztésére, minőségi javítására vonatkozó javaslatok megfogalmazása
Napi együttműködés más szervezetekkel a hatékony munkavégzés érdekében

Amit elvárunk Öntől:

Minimum középfokú végzettség
Termelésben szerzett vezetői tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott fellépés
Többműszakos munkarend vállalása

Jelentkezésénél előnyt jelent:

Hegesztő és / vagy lakatos ismeretek
Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált)
Műszaki végzettség – vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Mit biztosítunk az Ön számára?

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Önéletrajzát a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva kérjük megküldeni

Hirdető: Viessmann Technika Dombóvár Kft.