Felsőzsolcai partnercégünk számára keresünk műszakvezető kollégát, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

a termelési terv megvalósulásának biztosítása a mennyiségi és minőségi elvárásokkal összhangban
a napi termelési feladatok koordinálása, együttműködve a minőségbiztosítási és egyéb társosztályokkal
a termelésben felmerülő problémák kezelése
a termeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
az általad vezetett műszak tevékenységének szervezése, irányítása és ellenőrzése
a munkavédelmi előírások betartása és betartatása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése, a munkavállalók oktatása
technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárások / Requirements

Amik a pozíció betöltéséhez szükségesek:

gyártó vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat (ideális esetben 2-3 év)
erősáramú vagy villanyszerelői szakképzettség (nem szükséges ehhez kapcsolódó tapasztalat)
folyamatos többműszakos munkarend vállalása, 4 műszakos 12 órás megszakítás nélküli munkavégzés (2 nap 06:00-18:00, 2 nap 18:00-06:00, 4 nap pihenő)
kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
felelősség tudat, önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

Juttatások:

Elérhető komplex juttatási csomag: bruttó 650.000-680.000 Ft-ig, mely az alábbi elemekből épül fel:

Alapbér
Mozgóbér
13. havi fizetés (mely kérhető havi kifizetéssel is)
Cafeteria
Utazási költségtérítés nettó 25 Ft/km autóval történő bejárás esetén, tömegközlekedéssel teljes mértékben térítjük

Céges üdülési lehetőség az ország számos pontján
Szakmai fejlődési lehetőség

Hirdető: Randstad Hungary Kft.