fbpx

Rába Futómű Kft.│Határozatlan munkaidő│Teljes munkaidő│

Feladatok

Beérkező áruk átvétele és bizonylatolása
Vámáruk kezelése
Kitárolási listák alapján anyag összekészítése, vagy annak koordinálása
Belső anyagáram koordináció, visszamérés
Anyagmozgások ellenőrzése vállalatirányítási rendszerben
A raktárhoz köthető gyártóterületek anyagellátásának biztosítása
Göngyöleggazdálkodás, Selejtkezelés
Raktárhoz rendelt raktárosok koordinálása, munkapriorizáció
Munkavédelmi felszerelés kiosztása EVA lap vezetése
Oktatásokban részvétel, azok megtartása, új dolgozók betanítása

Elvárások

Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
Vállalatirányítási rendszerismeret
Érettségi bizonyítvány
Jó csapatmunkában, de önállóan is tud dolgozni
Jó kommunikációs készség
Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
Terhelhetőség

Elvárások

Havi ösztönző juttatás
Negyedéves mozgóbér
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk

Hirdető: Rába Futómû Kft.