fbpx

Főbb feladatok:

Műszakbeosztás elkészítése, feladatok kijelölése a kollégák számára
Jelenlétek, szabadságok figyelemmel kísérése
Termelési célok elérésére való törekedés
Riportálás a Production Management csapat felé
A feladatok kijelölése pozíció és képességek alapján
Termelést megakadályozó fellépő hibák elhárítása;
Munkavállalók felügyelete és szükség szerint segítése a feladatokban
Teljesítmény célok felállítása a csapat tagjai számára
Új és meglévő csapattagok betanítása, segítése
Segítségnyújtás a minőségirányítási rendszer (QSM) SO 9001:2015 szabvány szerinti akkreditációjának fenntartásában
A vállalati irányelvek, valamint munkavédelmi-, biztonsági, higiéniai előírások betartása, betartatása

Elvárások:

Legalább 2-3 év nagy létszámú csapat irányításában, gyártásban szerzett műszakvezetői tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása
Vezetői készségek: döntéshozatal, motiváció, célok kitűzése, gyors döntéshozatal
Elektronikai gyártásban szerzett ismeretek, ezzel kapcsolatos biztonsági előírások ismerete
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

Angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

Zöldmezős projektben való részvétel
Nyitott és ösztönző környezet az egyik legnagyobb informatikai vállaltnál
Gyors döntéshozatali folyamatok
Modern és rugalmas munkamódszer a magánélet és a szakmai élet összeegyeztetésére
Nemzetközi csapat, amely nagy hangsúly fektet a nemek közötti sokszínűségre
Vonzó kompenzációs csomag

A munkavégzés helye:

Üllő

A munkáltató profilja:

Zöldmezős beruházásként indult multinacionális megbízónk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei