Kiskunfélegyházán található, gyümölcsfeldolgozással foglalkozó, stabil működésű partnerünk számára keresünk MŰSZERÉSZ munkatársat!

A leendő kolléga fő feladatai:

Feldolgozó gépsor üzemeltetése, karbantartása, javítási gépkezelése utasítások alapján, gépészeti jellegű feladatok ellátása (pl csapágy, szimmering-javítások elvégzése)
Gépsor felkészítése a szezonális termelésre
Műszerész műszaknapló töltése
Gépsor takarítási folyamatok felügyelete (CIP rendszer)
Villanyszerelési jellegű feladatok ellátása (végzettségtől függő feladatok ellátása)
Alkatrészigények jelzése műszakvezetőnek
Töltőgépkezelő helyettesítése (eseti jelleggel)
Gyártási folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk vezetése

Milyen az ideális jelölt?

Gépészeti, műszaki jellegű végzettséggel rendelkezik
Előny a villanyszerelő végzettség!
Hasonló jellegű tapasztalata van (3-5 év)

12 órás munkarend vállalása (szezonban) nem okoz gondot, alkalmazkodó, rugalmas hozzáállás
Megbízható, precíz, önálló de csapatban is hatékonyan dolgozik.
Kiskunfélegyháza vagy környékbeli lakhely saját autó ( a cég megközelítése miatt).
A munkavégzés feltétele érvényes tüdőszűrő megléte

Amit megbízónk nyújt:

Stabil, hosszútávra szóló munkaviszony Kiskunfélegyháza egyik legnevesebb és legstabilabb munkáltatójánál
Szakmai sokszínűség, fejlődésre való lehetőség
Korrekt alapbér és ezen kívüli ösztönző motivációs elemek
Támogató munkahelyi közösség, és vállalati kultúra
Kulturált, rendezett munkakörülmények
Szezonon kívül is folyamatos biztos munka- 8 órás munkarend!

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.