Napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NAPELEM TELEPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
Magasban történő munkavégzés vállalása
Rugalmasság
Csapatmunka orientált
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny de nem feltétel

Főbb feladatok, munkák:

Napelemek földre és tetőre történő rögzítése
Napelem panelek szerelése, magasban történő munkavégzés
Munkabiztonsági előírások betartása
Egyéb szerelési munkák

Megbízóról:

Napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkozik Győrben és vonzáskörzetében.
Kapacitásuk bővítése céljából keresünk Napelem telepítő kollégákat.

Amit kínálunk:

Stabil háttér, biztos megbízói környezet
Kreatív, jó légkörű munkakörnyezet
Fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés-havi bónusz (akár 500.000 Ft nettó bér)

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye területe

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

Hirdető: WORKLIFE Hungary

Állás részletei