fbpx
A jelentkezés lezárva

Szociális gondozó, ápoló munkatárs

Cégünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk könnyen alkalmazkodó, mobilis munkatársakat, akik szívesen dolgoznak egy dinamikus, fiatalos profi csapatban.

Gondozás helyszíne: Budapest és Pest megye területén változó módon az ápoltak, gondozottak tartózkodási helyén.

Főbb feladatok, munkák:

·         Gondozónői feladatok elvégzése (betegfelügyelet, napi életvitelben történő segítségnyújtás, étkezésben segítés, pelenkázás, fürdetés, gyógyszerelés)

·         Házvezetői feladatok ellátása (bevásárlás, takarítási feladatok, egyéb)

·         Szakápolási teendők

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        Gondozói, szociális gondozói, általános ápolói végzettség és / vagy

·        2-3 év gondozói gyakorlat

·        Nagyfokú mobilitás

·        Kiemelt felelősségtudat

·        Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

·        Megbízhatóság

·        Emberközpontúság

·        Empátia, türelem

·        Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

·        Határozott fellépés, ápolt megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idős ellátásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

·        Versenyképes fizetés

·        Tervezhető időbeosztás

·        1 órástól akár 12 órás műszak; rugalmas beosztással

Egyéb plusz juttatások:

·        Munkaruha

·        Továbbtanulás/továbbképzés támogatása

·        Cégen belüli szakmai továbbképzések

·        Budapest bérlet költségeinek támogatása

Fényképes önéletrajz; online elérhetőség (viber, messenger, skype) megküldésével.