A Grundfos, szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk, a globális fenntarthatósághoz úttörő vízi technológiák gyártásával járul hozzá, amelyek javítják az emberek életminőségét és gondoskodnak a bolygóról.

Feladatok:

Bejövő áru átvétele scanner felhasználásával
Bejövő áru rögzítése SAP WM rendszerben
Mennyiségi eltérések és minőségi problémák jelzése raktári kollégáknak
Áru szétválogatása palettákra
Transzportcímke nyomtatása és felragasztása az árukra
CMR aláírása esetleges megjegyzések feltüntetésével
Adminisztrációs feladatok ellátása műszakvetők által

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Erős fizikumú fiúk jelentkezését várjuk

Munkaidő

Heti 5 munkanap vállalása (napi 6-8 órában)
Június közepétől augusztus végéig végezhető diákmunka
Lehetőség hosszú távú diákmunkára

Amit kínálunk

Bruttó 1800 Ft/óra diákbér
Azonnali munkakezdés
Nyári diákmunka
Fiatalos csapat
Tiszta és biztonságos munkakörnyezet

Előnyt jelent:

“B” kategóriás jogosítvány
Logisztika iránti érdeklődés

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a “ráérés” alatt, hogy mikor tudsz dolgozni! Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet

Állás részletei