fbpx

Feladatok:

Heidelberg (B2, B3) valamint Roland típusú nyomdagépek és a kapcsolódó egyéb berendezések üzemeltetése
Nyomdagépek megfelelő beállítása, egyszerűbb javítások végrehajtása, tisztítása
Gépek karbantartásának szervezése
Festékek, oldószerek kezelése
Papír és festékadagolás beállítása, szabályozása
Próbanyomatok készítése, nyomtatás ellenőrzése, hibák kiszűrése, korrekciós beállítások

Elvárások:

Szakirányú végzettség (nyomdász, nyomdaipari gépmester) vagy annak megfelelő szaktudás ofszet technológiában
Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
Pontosság, precizitás, megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

Akár azonnali kezdési lehetőség

Normál – napi 8 órás – hétköznapi munkavégzés
A targoncavezetői engedély megszerzésében anyagi támogatást biztosítunk
Cafeteria, lakhatás biztosítása
Hosszú távú, stabil, bejelentett munkalehetőség
Családias munkahelyi légkör

A munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. balatonfűzfői nyomdaipari vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20-911-5756-os mobilszámon!

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.