Több pozíció is nyitott, mindegyik könnyű, álló fizikai munka.

Fröccsöntőgép kezelő:

nem a gépet kell kezelni, csak a gépből kijövő terméket kell ellenőrizni
fröccsöntési hibák keresése
esetleges hibák javítása

Vizuális ellenőr:

párban dolgoznak a kollégák
kézi anyagmozgatás, termékek ellenőrzése
a hibák javítása, polírozása, csiszolása

Összeszerelő (lökhárító, vagy műszerfal gyártás):

összeszerelés előtt festési hibák keresése
egy műszak alatt adott mennyiségű lökhárító összeszerelése

Elvárások / Requirements

8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Terhelhetőség
Szerelési affinitás, monotónia tűrés
Szabálykövető magatartás

Amit nyújtunk / Benefits

Próbaidő után nettó 250.000 Ft feletti bérezés
Parterünk saját állományába történő felvétel
Munkaruha biztosítása az első munkanaptól
Kedvezményes menüztetés
Rendszeres oktatások, tréningek,
Rendkívül modern, stabil vállalati háttér,
Családias munkakörnyezet
Azonnali kezdési lehetőség
Változatos munkafolyamatok
Ingyenes céges autóbuszokkal az alábbi településekről: Lajosmizse, Ágasegyháza, Ballószög, Csépa, Cserkeszőlő, Fülöpháza, Fülöpjakab, Helvécia, Hetényegyháza, Izsák, Jakabszállás, Katonatelep, Kadafalva, Kecskemét, Kerekegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunbaracs, Kunszentmárton, Kunszállás, Lakitelek, Nagykőrös, Orgovány, Szabadszállás, Szelevény, Szentkirály, Tiszakécske, Tiszasas, Tiszaug, Tőserdő

Hirdető: Trenkwalder Kft