Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel operátor kollégákat porgyártási területre!

Főbb feladatok

Fémporgyártás üzemegység területén termelési feladatok ellátása
A gépek beállítása, felügyelete a termelési előírásoknak megfelelően
A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelő rendszerekben
A termelőfolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása
Mintavétel az előírt minőségi ellenőrzésekhez
Munkaterület tisztán tartása

Elvárások / Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Fémporgyártáshoz alkalmazott technológiai környezetben való munkavégzés
Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés
Megbízhatóság, pontosság
Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent
Jó fizikum

Amit nyújtunk / Benefits

Amit kínálunk:

Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria, havi és éves bónuszok)
Hétvégi túlóra lehetőség
Kávé és védőital biztosítása korlátlan mennyiségben
Munkaruha és védőeszközök biztosítása
Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élők részére (gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)
Csapatépítő rendezvények, közösségi rendezvények, karácsonyi parti színesítik a hétköznapokat

Hirdető: Randstad Hungary Kft.