Innovatív, dinamikus orvosi eszköz fejlesztő cég vagyunk. Célunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a különböző sebészeti eljárások során jelentkező műtéti kockázatot, ezzel javítva a paciensek műtétek utáni életminőségét. Tudjuk, hogy ez csak elhivatott munkatársakkal lehetséges, ezért törekszünk arra, hogy kreatív, változatos és kihívásokkal teli feladatokkal biztosítsuk munkatársaink folyamatos fejlődését.

Munkakör részletezése, feladatok:

Tisztatérben végzett, precizitást igénylő kézi összeszerelés
Tisztatérben végzett minőség-ellenőrzés, tesztelés és csomagolás
Mikroszkóp, nagyító alatt végzett összeszerelés

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

Légy motivált
Legyen jó kézügyességed
Tudj vállalni 2 műszakot
A munkádat pontosan, precízen szereted elvégezni
Légy képes mikroszkóp alatti összeszerelésre
Légy terhelhető és bírd a gyártás-monotóniát

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Összeszerelésben szerzett tapasztalat
Tisztatérben szerezett gyártási tapasztalat
Gyártási dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk a munkádért cserébe:

Versenyképes kezdő fizetés: bruttó 340.000 Ft plusz műszakpótlék
Az alapbéren felül a juttatási csomag a próbaidő után

Cafeteria: 25.000 Ft/ hó
Teljesítményprémium

Jelenleg 1 műszak (H-P; 7:00-15:30)
Szeptembertől 2 műszak (H-P; 6:00-14:00 és 14:00-22:00)
Előrelépési lehetőség
Szabad hétvégék
Könnyű fizikai munka
Stabil vállalati háttér
Modern, ergonómikus, tiszta, rendezett munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Albert Flórián út 3/b

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva.

Hirdető: MedRes Kft.