Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő operátor

Két műszakos munkarendben

Feladatok:

A gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése, rendszerezése,
Termékek összeszerelése, tesztelése a munkautasítás szerint,
Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
2 műszakos munkarend vállalása (H-P 8 órás műszakok, 1 hét délelőtt, 1 hét délután),
Jó kézügyesség, precíz munkavégzési képesség, erős együttműködési készség,
Megbízhatóság, pozitív, érdeklődő hozzáállás,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny,
Miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely előny.

Amit kínálunk:

Kevésbé megterhelő, kiszámítható, 2 műszakos munkarendben történő munkavégzés, szabad hétvégék,
Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
Megfelelő munkavégzés és hozzáállás alapján előrelépési lehetőség egy bővülő szervezetben,
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait – Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.