fbpx
A jelentkezés lezárva

Beszerző:

A munkakör fő feladatai:

· Integrált Vállalatirányítási Rendszer (ERP) használata,
· A termelő vállalat működéséhez szükséges alap és segédanyagok határidőre történő biztosítása az engedélyezett beszerzési igény szerint, (egyeztetve a beszerzési vezetővel),
· az anyagigények – BOM – listák feldolgozása, anyagbeszerzési terv készítése,
· ajánlatkérések kiküldése, megrendelések feladása, visszaigazolások ellenőrzése,
· folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal,
· az alapanyagárak folyamatos figyelése, információk továbbítása az értékesítés felé a kalkulációk pontos kidolgozásához,
· a beszerzési fuvarok optimalizálása, a beszállítási költségek csökkentése,
· a beszerzési dokumentációk pontos rendezett kezelése a visszakövethetőség érdekében,
· a beérkezett számlák, szállítólevelek, műbizonylatok egyeztetése a rendeléssel, eltérések esetén intézkedni kell a hibák kijavításáról,
· anyaghiánylista készítése és folyamatos karbantartása,
· műbizonylatok meglétének ellenőrzése és gyűjtése munkaszámok szerint,
· technológiai kooperációkon történő részvétel,
· a beszállítok minősítése, új beszállítók felkutatása,
· a mindenkori gazdasági céloknak megfelelő raktárkészlet biztosítása,
· raktárkészlet ellenőrzése és a leltározásban részvétel,
· supply chain menedzsment.

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények:

· középfokú végzettség / (felsőfokú – BSc/MSc – gazdasági vagy logisztikai végzettség, előnyt jelent),
· középfokú angol nyelvtudás / (B2-es középfokú – komplex – nyelvvizsga előnyt jelent),
· acélok – rozsdamentes hosszú, és lapos termékek –, műanyagok (PP, PE, PVC, PVDF), szelepek, szivattyúk, fittingek, kötőelemek, tömítések, beszerzésében szerzett szakmai tapasztalat,
· Integrált Vállaltirányítás Rendszer (ERP) használata, beszerzési modul ismerete,
· mobilitás és flexibilitás,
· utazási hajlandóság,
· csapatmunka,
· B kategóriás jogosítvány,
· német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:
· hosszútávú munkalehetőség: – határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
· azonnali munkakezdés,
· alapbér, és alapbéren felüli juttatás (flexibilis bónusz)
· cafeteria,
· utazási támogatás a vállalati normatíva szerint,
· multinacionális munkakörnyezet, hatékony és együttműködő csapat,
· biztos nagyvállalati multinacionális háttér és biztonságos munkakörnyezet,
· folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
· vállalat által szervezett angol nyelvtanfolyam,
· továbbtanulási lehetőség.

Címkék: , , , ,