fbpx
A jelentkezés lezárva

Feladatok:

•             Online marketing tervezése folyamatosan fejlesztése a webáruházi forgalom növelése érdekében

•             Összecsomagolások, ajándék ötletek tervezése, kivitelezése

•             Szoros együttműködés a sales csapattal és az e-kereskedelmi marketing stratégiájában és a promóciós kampányokban

•             Nemzetközi marketing terv betartása

•             Új kereskedelmi trendek figyelése, nyomon követése a külföldi és a magyar piacon

•             A kereskedelmi online folyamatok továbbfejlesztése

•             Rendezvények szervezése, kivitelezésben való részvétel

•             A versenytársak aktivitás figyelése

•             Elemzések, jelentések, kimutatások készítése, riportálás a vezetők felé

Elvárások:

•             Kiváló kommunikációs képesség

•             Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

•             Önálló munkavégzésre képesség

•             Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Motiváló juttatási rendszer
  • Változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetősséggel
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Kreatív ötletek kibontakoztatásának lehetősége
  • Nemzetközi márkákkal való együttműködés
  • Kitűnő munkahelyi környezet