Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet új kollégát keres kiemelt

Parkolás-ellenőri (területi-ellenőr)
munkakörbe, 8 órás munkarendbe

FŐBB MUNKAKÖRI FELADATOK:

Helyszíni ellenőrzés keretében a parkolás-ellenőri állomány munkavégzését visszaellenőrizni
A parkolás-ellenőrök területen történő gyakorlati oktatása
A napi munkavégzése során észlelt forgalomtechnikai változásokat jelezni
Budapest V. kerületének fizető övezetében található, fizető várakozóhelyeket érintő területfoglalásokat rögzíteni, és szükség esetén a további intézkedések megtétele végett azt a Közterület-felügyelet ügyelete felé jelezni
A parkolás-ellenőröket ért verbális, vagy fizikai atrocitás esetén, annak helyszínén megjelenni, és az atrocitás körülményeit kivizsgálni
A műszakjában dolgozó parkolás-ellenőröknek a napi pályabeosztását elkészíteni és a műszakkezdésük előtt a részükre kiosztani
A parkolás-ellenőrök munkája során felmerülő szakmai kérdések megválaszolása, problémák megoldása

ELVÁRÁSOK:

Legalább 2 éves parkolás-ellenőri gyakorlat
Középfokú végzettség
Erkölcsi bizonyítvány
Magyar állampolgárság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
Határozott, udvarias fellépés
Nagyfokú stressztűrő képesség
Rugalmasság
A munka jellegéből adódóan (főképp utcai munkavégzés) jó fizikai kondíció, megfelelő egészségi állapot

ELŐNYT JELENT:

Közterület-felügyelői végzettség és gyakorlat
Vagyonőri végzettség és gyakorlat
V. kerületi helyismeret
Forgalomtechnikai ismeretek
Idegen nyelvi ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

Jó munkahelyi körülmények
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Munkarend: hétfőtől-péntekig, két műszakban, napi 8 órában
Jövedelem: bruttó 430.000,-Ft
Évi bruttó 260.000,-Ft Cafeteria
Cipővásárlási támogatás
Évi három alkalommal jutalom
BKV bérlet

Hirdető: Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet