fbpx

Feladatok:

Kritikus gépmeghibásodás esetén a karbantartási terület szakmai támogatása a gyártóterületen
A korrekciós illetve megelőző intézkedésekhez kapcsolódóan önálló folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása
A folyamatmérnökségen zajló mindenkori fejlesztési projektek műszaki támogatása
Részvétel a gyártósorok, gyártó berendezések vezérlő programjának megtervezésében
Elektromos/szoftveres (PLC/Kamera) fejlesztési javaslatok elkészítése és módosítások támogatása
Kamerák, kamerarendszerek telepítése és programozása (Keyence, Cognex)
NPI csapat szükségszerű szakmai támogatása

Elvárások:

Középfokú végzettség
Automata, félautomata gyártósorok elektromos karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
PLC programozási gyakorlat (Omron, Siemens)
Robot programozási tapasztalat (Epson, Mitsubishi)

Előny, de nem feltétel:

Angol nyelvtudás
Tapasztalat gépfejlesztési projektekben
Termelési statisztika monitorozásában való jártasság (Ignition, Qliksense)
SAP, ME és SCAPE ismerete

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bér és juttatási csomag
Normál 8 órás munkarend
Lakhatási/letelepedési támogatás
Karrier és fejlődési lehetőség
Folyamatos szakmai tréningek
Dolgozói kedvezmény

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári multinacionális hátterű autóipari beszállító megbízásából toboroz.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983-6173-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.