fbpx

Feladatok:

A megelőző karbantartási terv alapján kiírt feladatok (ellenőrzés, tisztítás, kenés, csere, beállítás, feltöltés, mérés)
A megelőző karbantartási tevékenység során eltérések, meghibásodások felismerése, korrekciója, dokumentálása

A műveletek elvégzéséhez szükséges anyagok, eszközök, berendezések előkészítése

Utórendelési és ellátási folyamat segítése, kiszolgálása

Preventív karbantartás adminisztrációja

Költségcsökkentésre és folyamatosa fejlesztésre való javaslattétel, hatékonyság növelés
Az új preventív karbantartó kollégák szakmai segítése, oktatása

Elvárások:

Szakmunkás vagy technikus végzettség (mechatronikai, műszerész, szerkezetlakatos)
Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

Általános gépészeti ismeretek

Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előny

Három vagy négy műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatási csomag (negyedéves teljesítménybónusz, havi étkezési támogatás, iskolakezdési támogatás, egészségbiztosítás)
13. havi juttatás
Bejárási támogatás vagy ingyenes céges járat
Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
Tiszta, modern gyár, minőségi munkaeszközök
Fejlődési és karrierlehetőség
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.