fbpx

Feladatok:

Új termékek gyári bevezetésének támogatása
Érvényes vevői előírások elsajátítása, betartása és betartatása a projekt során
Első mintázások megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
Gyártási ellenőrzési tervek kidolgozása, ellenőrzési utasítások készítése
Minőségügyi rendszer fejlesztése
Aktív részvétel az új termékek bevezetése előtti folyamatauditokon és ezekre való felkészülés
A termelés napi szintű támogatása a projektre vonatkozóan
Projekt koordináció eseti jelleggel
Vevői képviselet

Elvárások:

Felsőfokú végzettség műszaki területen
Minőségbiztosításban szerzett min. 5 éves tapasztalat
Minőségügyi módszerek és technikák ismerete
Autóiparban szerezett tapasztalat
Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes fizetés
Béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
13. havi juttatás
Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
Képzési lehetőségek támogatása
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.