Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülálló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonaság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

Önálló munka a járművekre vonatkozó elektromos, elektrohidraulikus és elektropneumatikus vezérlőrendszerek területén
Mintaszerelvények készítése lánctalpas járművek prototípusain
Rajz szerinti berendezések önálló feldolgozása
Összeszerelés és üzembe helyezés a jelzési és szerelési terv szerint
Lánctalpas járművek alkatrészeinek első elektromos üzembe helyezése
Rendszerek hibáinak és okainak megállapítása
Tesztjárművek felügyelete és üzemeltetése a gyárban és a tesztüzemekben, a hazai és külföldi tesztüzemekben

Elvárások / Requirements

Sikeresen elvégzett villanyszerelői vagy mechatronikai mérnöki képzés
2 éves szakmai tapasztalat a releváns tevékenységi területen kívánatos
CAN-busz és videojelek kezelésében szerzett tapasztalat
Utazási hajlandóság
Előnyt jelent a jó angol nyelvtudás
Ipari ismeretek kívánatosak
C osztályú jogosítvány előnyös

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes kompenzációs csomag
Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő modellek
Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Hirdető: Randstad Hungary Kft.

Állás részletei