A Fiorex Packaging Kft. www.fiorex.hu 2002-ben kezdte meg működését.

Kezdetben csupán raklapok, később ládák gyártásával, ma pedig komplex csomagolástechnikai megoldásokkal foglalkozunk, így teljes körű megoldásokat tudunk biztosítani, partnereink számára.

Munkatársat keresünk: Raklap Javító/Szegelő munkakörben

Debrecen Zúzmara utca 8 alatti telepünkre keresünk raklap szegelő és javító kollégát

A munka könnyen megtanulható, habár nem a kifejezett könnyű munkák közé tartozik.

A raklapok kb 20 kg-sak ideális esetben kb 130-150-et kellene naponta lejavítani az Euros méretből.

Levegős szegzőpisztoly, kalapács, orrfűrész, sarokcsiszoló és esetenként egyéb kis gépekkel dolgozunk, hasonló munkakörben végzett korábbi tapasztalat valamint a felsorolt gépek használatából szerzett tapasztalat komoly előnyt jelent.

Feladatok:

Eur és egyutas raklapok javítása
ÚJ zömmel egyedi méretű raklapok szegelése
javítóasztal környezetének rendben tartása
Lejavított raklapok összeforgatása, besütése

Elvárások:

Önálló munkavégzés
Kifejezetten csapatjátékosi hozzáállás
„B” kategóriás jogosítvány előny
Targonca vezetői jogosítvány és gyakorlat előny

Előny:

Asztalos végzettség
Raklapgyártással kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér és/vagy teljesítménybér
Napi 8 órás munkavégzés
Relatíve kicsi, fiatalos, családias csapat

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: főállás (Hétfőtől péntekig 7- 15.30 óra között).

Munkába állás kezdete: azonnali

Hirdető: Fiorex Packaging Kft