fbpx

Szállító járművek fel- és lepakolása
Alapanyagok raktári be- és kitárolása, anyagmozgatás targoncával és daruval
Acéltermékek kézi elő- és végcsomagolása, mérlegelés, etikettezés
Csomagológépek kezelése
Késztermékek összekészítése
Leltározási feladatok, kézi szkenner használata

Elvárások / Requirements

Szakmunkás (műszaki) végzettség
Raktározási területen szerzett tapasztalat
Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői engedély

Előny

Targoncavezetői gyakorlat
Emelőgép-kezelői jogosítvány (híddaru, futódaru és bakdaru)
Acéliparban szerzett tapasztalat
Német nyelvismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
Kiemelt bérezés, Cafeteria, bónuszok
Bejárási támogatás
12 órás munkarend

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-401-5467 -es telefonszámon!

Az önéletrajzot a f.budai@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft