A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Raktári csoportvezető

pozícióra keres munkatársat Partnercége megbízásából

Feladatok:

Alapanyagok beérkeztetése, mennyiségi és előzetes minőségi átvétele
Az átvett alapanyagok beraktározása, bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerekbe
A termelés által jelzett anyagigények lehető legrövidebb idő alatt való teljesítése
Csomagolóanyagok, göngyölegek biztosítása a termelés számára, az üres göngyölegek összepakolása, beraktározása
A vállalatirányítási rendszerekben való készletnyilvántartás végzése számítógép és vonalkódolvasó segítségével
A folyamatos leltáratok való aktív részvétel
A raktár területén a rend és a tisztaság fenntartása
A műszakban dolgozó raktárosok munkájának koordinálása

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
3 év logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat
3 műszakos munkarend vállalása
Targoncás jogosítvány
Autóipari tapasztalat előny
Angol nyelvtudás előny

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés
Vonzó juttatási csomag
Stabil munkahely
Biztos, hosszútávú munkalehetőség
Multinacionális környezet

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.