fbpx

Logisztikai csapatunkba

Raktári munkatársat

keresünk, akár azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

Komissiózás
Csomagolás- címkézés
Adatbetöltés saját programmal
Teljesítés igazolások rendezése
Időszakos leltár (havi)
Napi kapcsolattartás a beszállítókkal e-mailen, telefonon
Áruátvétel, árukiadás- visszaigazolása logisztikai rendszerben
Sérült tételek újra csomagolása, és kezelése
Visszaáru – göngyöleg kezelése, nyilvántartás vezetése
Társosztályokkal kapcsolattartás
Elszámolás készítése saját rendszerben

Elvárásaink:

Középfokú végzettség
Precizitás
Önálló, nyitott személyiség
Kiemelkedő problémamegoldó készség
Kiváló kommunikációs képesség
Excel felhasználói szintű ismerete
Internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói státusz
Dinamikus csapat
Túlóra elszámolás
BKK bérlet és nettó 8000 Ft havi béren kívüli juttatás vagy nettó 20000 Ft havi béren kívüli juttatás
Csoportos balesetbiztosítás
Utazási hozzájárulás: Távolsági bérlet értékének 100%-os térítése vagy gépkocsi költségtérítés 15 Ft/km/munkanap
Céges rendezvényeken és fotó, rajzpályázaton való részvétel lehetősége, év végi juttatás, dolgozói ajándékok, •
Céges busz ( Alsónémedibe is)

Munkavégzés helye:

Budapest IX, kerület, 2022.06 hó után Alsónémedi

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: Sprinter Futárszolgálat Kft.