fbpx

Logisztikai csapatunkba

Raktárlogisztikai munkatársat

keresünk

Munkaidő: 8:00-16:30-ig

Feladatok:

A beérkező áru pontos minőségi, illetve mennyiségi átvétele a beszállítótól, gépi készletre történő felvezetése.
Vevői rendelések adatainak betöltése, fuvarlevelek rögzítése, nyomtatása.
Csomagok összeállítása, címiratozása, térkitöltése, figyelmeztető jelzéssel, okmánnyal történő ellátása.
Vevői reklamációk kezelése.
Pántolás, fóliázás, egyéb igény szerinti csomagolási feladatok elvégzése.
Az árukészletek pontos nyilvántartása.
Leltározás.
Teljesítés igazolások készítése
Partnerekkel napi kapcsolattartás
Visszáru kezelési feladatokat lát
Beérkező küldemények tételes átvétele

Amit kérünk:

Középfokú végzettség
PC (Excel, Word) magas fokú felhasználói szintű ismerete
Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Pontosság, megbízhatóság
Magas fokú önállóság

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói státusz
Havi fix alapbér + minőségi pótlék; az így elérhető bruttó alapbér 295.000/hó
BKK bérlet és nettó 8000 Ft havi béren kívüli juttatás vagy nettó 20 000 Ft havi béren kívüli juttatás
Csoportos balesetbiztosítás
Távolsági bérlet értékének 100%-os térítése vagy gépkocsi költségtérítés 15 Ft/km/munkanap
Céges rendezvényeken és fotó, rajzpályázaton való részvétel lehetősége, év végi juttatás, dolgozói ajándékok,
Céges busz

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, önéletrajzát a munkakör megjelölésével küldje el a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Sprinter Futárszolgálat Kft.

Állás részletei