A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának 350 fős szakmai csapatába munkatársakat keres a fenti munkakörbe.

Főbb feladatai lesznek:

Anyagok átvétele, kiadása
Raktáron belüli anyagmozgatás, targoncakezelés
Anyagkönyvelés
Raktári rend fenntartása
Leltározásban való részvétel

Amit elvárunk Öntől:

Középfokú végzettség
Targoncavezetői jogosítvány és magabiztosság a targonca használatában
1-3 év raktározási tapasztalat
Kétműszakos munkarend vállalása

Jelentkezésénél előnyt jelent:

Műszaki ismeretek
Darukezelői jogosítvány
Ipari / gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
SAP ismerete

Mit biztosítunk az Ön számára?

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
Versenyképes fizetés
Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi, szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: Viessmann Technika Dombóvár Kft.