Azt már biztosan tudod, hogy az újHÁZ Bodrogi áruházak Magyarországon meghatározó szerepet töltenek be az építőanyag kereskedelemben, de azt lehet nem tudod, hogy cégünk a 33 éves fennállását ünnepli, ami számodra annyit jelent, hogy egy biztos lábakon álló nagy múltú cég keresi új kollégáját

RAKTÁROS

Budapest

Gyere hozzánk dolgozni!

Feladatok:

Kézi és gépi anyagmozgatás
A beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
Áruvédelem
Vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása

Elvárások:

Precíz, pontos munkavégzés
Terhelhetőség, jó állóképesség
Önálló- és csapatban való munkavégzés
Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

A szektorban elérhető egyik legmagasabb fizetést adjuk.
8 órás munkarend, esti és hétvégi munkavégzés nélkül
Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat
Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során
33 éve fennálló, stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cég

Hirdető: Bodrogi Bau Kft

Állás részletei